o-nas_1
o-nas_2
kim jesteśmy?

producent i dystrybutor ekologicznych toreb bawełnianych

realizujemy zamówienia na torby bawełniane z własnym nadrukiem

Ekologia to nasze codzienne działania, nie tylko obietnica. Millibags jest producentem wysokiej jakości ekologicznych toreb bawełnianych.

co łączy nasz team?

Stawiamy sobie za cel być „Milli” nie tylko dla naszych klientów, ale również dla środowiska. Zdecydowanie rezygnujemy z używania jednorazowych plastikowych torebek na rzecz praktycznych, wytrzymałych toreb wykonanych z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny.

Zachęcamy do włączenia się do tej misji i wspólnego tworzenia pozytywnych zmian.

Nasze torby produkowane są z materiałów posiadających certyfikat GOTS oraz paszport OEKO-TEX standard 100.

o-nas_3
o-nas_5
o-nas_7
o-nas_8
co to znaczy?

Certyfikat GOTS jest to jeden z najbardziej uznanych standardów na świecie dotyczących przetwarzania włókien organicznych. Świadczy o materiałach wytworzonych z poszanowaniem zasad zrównoważonej produkcji oraz społecznej odpowiedzialności.

Standard 100 OEKO-TEX to certyfikat, który potwierdza, że tkanina została przetestowana pod kątem substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka. Ten standard obejmuje rygorystyczne kryteria dotyczące obecności substancji chemicznych, które mogą być szkodliwe dla zdrowia w produkcie końcowym. Jest to potwierdzenie, że dany produkt przeszedł pozytywnie testy i jest bezpieczny dla użytkownika.